Nabízíme

  • Bezbariérový přístup
  • Soukromí v samostatné místnosti
  • Klimatizace
  • WIFI zdarma
  • Jasmínový čaj zdarma

Otvírací doba:

  • Denně 10:00 - 22:00

Platba pouze v hotovosti.Náš facebookTradiční thajské masáže

 

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž byla v minulosti provozována výhradně v thajských chrámech mistry ovládajícími léčení. Působením na akupresurní body, svaly a šlachy pomáhá ulevit od bolesti, ztuhlosti a napětí. V péči profesionálních terapeutek masáž přináší úlevu, výsledkem je uvedení energetického systému do rovnováhy.

 

Thajská olejová masáž

Na rozdíl od tradiční thajské masáže je thajská olejová masáž jednou z jemnějších forem. Proto je ideální pro ty, co s thajskými masážemi začínají. Olejová masáž podporuje krevní oběh, udržuje pružnost, hebkost a jemnost pokožky. Osvěžuje unavené tělo i ducha, pomáhá dosahovat stav úplné harmonie a klidu.

 

Thajská masáž proti celulitidě

Formujte svou postavu masáží na odstranění celulitídy a zlepšení kvality pokožky. Masáž odstraňuje odumřelé keratínové buňky, zlepšuje krevní oběh a zbavuje tělo toxických látek. Napomáhá odbourávání podkožního tuku, čímž přispívá k zmenšení objemu problematických partií. Pravidelní anticelulitidní masáž napomáhá obnovit unavenou stárnoucí pokožku a zlepšuje její vzhled.

 

Thajská aroma masáž pro děti

Příjemná relaxační masáž pro děti s použitím vonných olejů dle vlastního výběru. Thajská aroma masáž pro děti je přizpůsobena dětskému organismu, věku dítěte a jeho kondici. Terapeutka se soustředí na celkové uvolnění a zklidnění dítěte. Dopřejte si příjemně strávené odpoledne se svými dětmi.

 

Masáž zad a šíje

Masáží se uvolńuje napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Masáž vychází z klasické thajské masáže. Uvolńuje ztuhlé svaly, působí proti stresu, bolesti hlavy a migrénám. Dochází k celkové relaxaci a uvolnění napětí.

 

Thajská aroma masáž pro těhotné

Dopřejte si jako nastávající maminka potřebnou dávku uvolnění a relaxace, které si můžete užívat i se svým ještě nenarozeným miminkem. Zkušená terapeutka Vám pomůže uvolnit namáhaná záda, ztuhlou šíji, uvolní konečetiny. Jako nastávající maminka můžete od masáže očekávat uvolnění svalstva, kvalitní spánek, snížení stresu, zvýšenou imunitu, méně únavy, lepší proudění kyslíku a živin k plodu. Vhodné od třetího do osmého měsíce.

 

Sportovní masáž

Tato masáž je speciálně přizpůsobený druh thajské masáže sportovcům i osobám, které podávají náročné fyzické výkony. Je to vynikající volba z hlediska prevence, ale také po úraze či zranění. Sportovní masáž je vysoce žádaná na uvolnění po zátěži. Sportovní masáž mají v oblibě i lidé s dynamickým způsobem život kvůli odstranění pocitu vyčerpání.

 

Masáž hlavy a šíje

Je zázračným prostředkem, jak zanechat starosti všedního dne a přestat si dělat takzvanou „těžkou hlavu“. Masáž začíná uvolněním ztuhlých svalů ramen a šíje a graduje jemnou masáží obličeje a hlavy. Účinek je uvolńující a silně relaxační.

 

Masáž plosky nohou

Během této relaxace Vás čeká akupresurní masáž reflexních bodů. Povzbuzující masáž reflexních bodů na chodidlech pro pocit lehkosti a svěžesti s použitím speciálních olejů a mastí . Stimulace je postavena na náuce o tělesných meridiánech, které podporují chodidla se všemi tělesními orgány. Masáž uleví těžkým a oteklým nohám.

 

Masáž rukou

Masáž od ramen až po konečky prstů přináší okamžitou úlevu pro unavené ruce.

 

Thai Dream – Senior masáž

U nás nezapomínáme ani na starší generaci 60- a více. I Vy si můžete dopřát trochu luxusu. Připravili jsme pro Vás masáže šité na míru, dle výběru. Speciální relaxační a regenerační masáž pro seniory. Masáž zad, šíje, rukou, nohou, chodidel, hlavy a obličeje. Naše terapeutky budou o Vás pečovat, budete se cítit jako v ráji. U nás omládnete.

 

Masáž pro dva

Zpomalte a vydechněte. Dopřejte si společnou masáž pro sebe a svého miláčka. Masáž je skvělou inspirací k tomu, jak využít svůj volný čas a strávit ho se svou polovičkou. Dvě terapeutky vás budou příjemně masírovat a vy se můžete oddávat pocitu uvolnění společně se svým vyvoleným. Tento společný zážitek bude pro vás nezapomenutelný.

 

Luxusní masáže

 

Celulitida + Svedan Box

Milé dámy, připravili jsme si pro Vás účinnou kombinaci :   „Thajská masáž proti celulitídě se Svedan boxem“ Ajurvédská parní lázeň umocní účinky i tak skvělé masáže, kterou „Thajská masáž proti celulitidě“bezesporu je.

 

Peeling celého těla + masáž

Další námi nabízenou kombinací je peeling  s masáží.  Uvolněte své póry a nechte pokožku volně dýchat. Spojení peelingu a masáže celého těla(speciálním olejem na regeneraci pokožky)  je jedinečná volba, po které se budete cítit uvolněná a mladší.

Připravili jsme pro Vás výběr ze tří peelingů :  zelený čaj, káva, pomeranč se skořicí.

 

Relax Thai Dream Special

Relaxační masáž přináší pocit pohody a psychického uvolnění. Masáž je zaměřená na zklidnění a pozitivní naladění mysli. Relax special je jemný způsob thajské olejové masáže, prováděný dlouhými táhlými pohyby. Navíc je celkový prožitek umocněn reflexní masáží dlaní a chodidel.

 

Thajská královská masáž

Jedná se o kombinaci klasické thajské masáže, olejová aroma masáže a masáže horkými bylinnými váčky. Spojuje jejich výhody a účinky. Thajská královská masáž je výjimečnou masáží, při níž se budete opravdu cítit jako král či královna v rukou profesionálních masérek. Účinky této masáže pocítíte ihned, napomáhají k dokonalému uvolnění těla a k odbourávání stresu.

 

SIAM masáž

Masáž je opravdovým zážitkem dokonalé harmonie čtyřruční intenzívní masáže. Po výběru svého oblíbeného oleje se zcela dobrovolně oddáte do rukou dvou masérek, které vás budou masírovat a vy se ztratíte v množství příjemných dotyků na celém těle. Bude to pro Vás jedinečný zážitek a budete si připadat jako ráji. Dotyky čtyř rukou vám umožní hluboce se ponořit do meditace a prožitku. Dopřejte si tuto masáž, zapomenete na stres a pocítíte dokonalé uvolnění svalů.

 

Konopná masáž

Dopřejte si orientální olejovou masáž celého těla se 100% konopným olejem, který má výborné regenerační, zvláčňující a protizánětlivé účinky. Konopná masáž se řadí jak mezi relaxační, tak mezi ozdravné masáže a to díky účinkům kvalitního éterického konopného oleje. Při masáži dochází k maximálnímu uvolnění organismu, odstranění únavy a bolesti. Budete se cítit svěží a plni vitality.

 

Arganová masáž

Připravili jsme pro Vás masáž arganový olej, který je přezdíván jako „marocké zlato“. Dopřejte si luxusní masáž celého těla za použití orientálního arganového oleje, jednoho z nejdražších a nejvzácnějších olejů. Olej má blahodárné účinky, zvláčňuje pokožku, pomáhá při léčbě ekzémů i lupénky a působí zklidňujícím efektem. Při masáži dochází k maximálnímu uvolnění organismu, odstranění únavy a bolesti. Budete se cítit svěží a plni vitality.

 

Masáž horkým olejem

Tato masáž zmírňuje pocity únavy a navozuje pocit uvolnění a příjemného prohřátí svalů. Stimuluje namáhané svaly v oblasti bederní páteře, zad, a krku, snižuje otoky nohou a celkově působí blahodárně na celé tělo. Při této masáži masérka masíruje celé tělo od hlavy až k patě. Masérka používá přírodní olej, který je vmasírován do svalů. Na výběr máte z aroma olejů: čokoláda, levandule, zelený čaj, pomeranč, orchidej a borovice.

 

Čokoládový sen

Objevte i Vy netradiční stránku čokolády v podobě relaxační masáže v kombinaci se zábalem v salonu Thai Dream. Čokoládová masáž je perlou mezi exkluzivními masážemi. Tato masáž je výbornou cestou za hladkou a jemnou pokožkou, na získání dobré nálady, odplavení toxických látek, či uvolnění ztuhlých svalů.

 

Thai Dream – Kokos

Kokosový olej je úžasným darem od přírody pro naši pokožku hodí se k péči celého těla i obličeje. Výborně hydratuje a proto je vhodný jako prevence pro všechny druhy pokožky. Udržuje pokožku mladou a zdravou. Díky mnohým antioxidantům zpomaluje tvorbu vrásek. Přirozená vůně kokosových plodů je velice sklidňující, pomáhá snížit stres a odstranit duševní únavu.
Výjimečná masáž stoprocentním kokosovým olejem probíhá od konečků prstů až po kořínky vlasů a přináší maximální uvolnění a odstranění únavy a bolesti.

 

Masáž horkými lávovými kameny

Metoda využívající léčivou sílu nahřátých lávových kamenů. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje hluboko do celého organismu, ve kterém navodí pocit klidu a uvolnění. Blahodárně působí na imunitní systém, zlepšuje metabolismus, koncentraci a spánek. Po prohřátí vašeho těla horkými kameny ucítíte nával nové energie.

 

Mental Harmony – Duševní Harmonie

Pokud hledáte něco výjimečného, neváhejte. Nabízíme rituál, při kterém dosáhnete dokonalého psychického a duševního uvolnění. Masáž teplým ajurvédským olejem doplněná relaxací a pobytem ve „Svedan boxu“ s horkou bylinnou párou je to pravé. Po masáži následuje Svedan box, kde se celé tělo postupně prohřívá voňavou bylinnou párou, vstřebává se olej z předešlé masáže a dochází k příjemnému pocitu celkového uvolnění. Důležité je, že hlava po celou dobu zůstává mimo uzavřený box, klient vdechuje vzduch o běžné pokojové teplotě a nedochází k nežádoucímu přehřívání plic a hlavy. Na závěr klient zůstává v županu, relaxuje a masérka provádí masáž hlavy. Tento rituál si určitě zamilujete.

 

Jasmínový květ

Pokud se chcete maximálně uvolnit a nechat hýčkat je tato masáž jako stvořená pro Vás. Esenciální olej z jasmínových květů má výrazné povzbuzující a antidepresivní účinky. Pomáhá při únavě, apatii nebo neklidu. Navíc i prohřívá a uvolňuje tělo a má afrodiziakální účinky. Vůně Jasmínu vám pomůže zapomenout na běžné denní starosti, pomáhá při stresu či nervovém vypětí a zároveň dodává dobrou náladu.

 

Gold Face – Rituál pro Váš obličej

Jedinečná masáž obličeje, krku a dekoltu. Ošetření pleti začíná peelingem a poté následuje masáž bio arganovým olejem se zaměřením na akupresurní body a konečné ošetření s použitím zlata zanechá Vaši pleť rozjasněnou a vitální.

 

 

 Warning: Undefined array key 0 in /data/web/virtuals/97375/virtual/www/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924